Dostawa i płatność

Zakupy poprzez stronę internetową można realizować 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wszystkie ceny w serwisie wallfun.pl są cenami brutto i są podawane w polskich złotych (PLN). Termin realizacji zamówienia wynosi od 7 do 15 dni roboczych. Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, DPD, INPOST oraz DHL w zależności od rozmiaru. Przesyłki wysyłane są w systemie 24 h w każdy dzień roboczy.

Firma CC-Print s.c. zapewnia, że każdy towar wysłany z magazynu,  jest pełnowartościowy. Dokładamy też wszelkich starań aby w takim stanie dotarł do klienta.

Prosimy więc sprawdzić w obecności kuriera przesyłkę, stan opakowania oraz zawartość, czy jest w stanie nie naruszonym. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono brak prosimy spisać protokół szkody w obecności kuriera.

Protokół szkody podpisany przez Państwa i kuriera, jest jedynym sposobem na dochodzenie ewentualnego odszkodowania od firmy kurierskiej z tytułu zniszczenia bądź zagubienia towaru. Bez protokołu szkody nie ma podstaw do uznania reklamacji dotyczącej braków lub uszkodzenia fizycznego podczas transportu.

Płatność

Płatności za zakupiony towar można dokonać na 4 sposoby:

1. Przelew zwykły.

mBank: 51 1140 2017 0000 4102 1303 1246

CC-Print s.c. 
Wielogłowy 121
33-311 Wielogłowy

2. Szybka płatność elektroniczna za pośrednictwem serwisu TPay

Po wybraniu przez Państwa opcji "płacę z TPay" i dokonaniu płatności, nasza firma natychmiast otrzymuje informację o przeprowadzonej transakcji. Umożliwia to szybką realizację Państwa zamówienia. Transakcje realizowane są za pośrednictwem firmy TPay. i odbywają się przy użyciu bezpiecznych protokołów SSL. Informacje wysyłane są wyłącznie do banku poprzez certyfikowany, bezpieczny system płatności.

 

3. Płatność przy odbiorze lub za pobraniem u kuriera.

Wybierz opcję "Płatność za pobraniem" i zapłać kwotę zamówienia u kuriera w momencie odbioru paczki.

Jeżeli odbiór towaru odbywa się w naszej firmie wybierz opcję " Płatność przy odbiorze" i zapłać nam osobiście w momencie odbioru towaru.